9 200 000 Kč za nemovitost - Prodáno

S radostí Vám nabízíme prodej krásných pozemků v CHKO Slavkovský les o celkové rozloze 155.830 m2 z toho vodní plocha 13.000 m2, která má pískovcové podloží.

Vodní plochu je možno zvětšit, dle svých požadavků až do 2 ha, jelikož je v současné době před dokončením . Nabízené pozemky se nachází nedaleko Lázní Kynžvart s léčivým ovzduším a dechberoucím výhledem na horský masiv Slavkovského les. Vhodné pro všechny milovníky přírody i pro náročné podnikatele, kteří na nich najdou svůj zasloužený klid, soukromí a v dnešní době i bezpečí.
Na pozemcích se nachází zemědělská stavba kterou je možno přestavět na rekreační residenci, jako rybářskou baštu či chov koní. Dispozice zemědělské stavby: Přízemí je možné využít pro komerční účely, pronájem nebytových prostor, či k ustájení až šesti koní. V patře se nachází Apartmán 3+1, který je v současné době v pronájmu. Pozemky se nachází u obce Úbočí, k.ú. Dolní Žandov, okr. Karlovy Vary. Dále se na pozemcích, v těsné blízkosti lesa, nachází malá rekreační chata, kterou lze pronajímat nebo využít pro rod. příslušníky. Součástí prodeje je též Vodní plocha o rozloze 13.000 m2 na které se provozuje oblíbený sportovní rybolov.

Zemědělské pozemky, rybník, apartmán i chatku lze pronajímat. Rádi poskytneme více informací o zisku.

Pozemky se nachází v nádherné Chráněné krajině v oblasti Slavkovský les. Z CHKO je vyjmuta část pozemku o velikosti 1,7 ha, je tedy možnost na pozemek umístit kontejner, který se v současné době využívá i ke komfortnímu bydlení.

Část pozemku o velikosti 2 ha tvoří březový les, který zle využívat jako lesopark.

Protože jsou pozemky v chráněné krajině, tak je možno na ně čerpat vysoké dotace.

U vjezdu na pozemky je trafostanice a el. kaplička s možností rozvodu elektřiny k vodní ploše a k místům dle potřeby (např. ke karavanům).


S financováním nemovitosti vám rádi zdarma poradíme....

Dolní Žandov, okres Cheb

Umístění objektu: Okraj obce

Základní vlastnosti
 • ID zakázky:
  926
 • Cena celkem:
  9 200 000 Kč za nemovitost, bez poplatků, + provize RK, právní servis hradí prodávající
 • Poznámka k ceně:
  + Provize a poplatky RK
 • Plocha pozemku:
  155 830 m²
 • Vlastnictví:
  Osobní
 • Energetická náročnost:
  G - Mimořádně nehospodárná podle vyhlášky č. 148/2007 Sb.
  Nebyl doložen průkaz energetické náročnosti budovy.
Příslušenství a vybavení
 • Elektřina:
  230V, 400V

Hypotéční kalkulačka

Měsíční splátka 7000

Cena nemovitosti

1 000 000 Kč

Vlastní zdroje

200 000 Kč

Doba úvěru

30 let

Měsíční splátka

2 823 Kč