Děkujeme za Váš zájem o informace o naší společnosti

Zabýváme se realitní a investiční činností již od roku 2013 s pravidelným meziročním růstem finančního obratu a počtu prodaných nemovitostí včetně úspěšně provedených rekonstrukcí.

Nad rámec běžných realitních služeb, které poskytují solidní ověřené realitní kanceláře, nabízíme také moderní způsoby prodeje na vlastním dražebním portálu a možnosti prodeje s naší finanční angažovaností díky které prodáváme nemovitosti za maximální možnou cenu i zájemcům, kteří, nesplňují požadavky banky.

Velmi významnou podporou prodeje nemovitostí je také možnost provedení rekonstrukcí jak před prodejem nemovitosti, tak i v jeho průběhu nebo na základě příslibu rekonstrukce budoucímu kupujícímu. Výhodnou kombinací je také výkup nemovitosti naší společností pro konkrétního zájemce, kterému následně prodáváme zrekonstruovanou nemovitost včetně zajištěného úvěru se zástavou již zrekonstruovanou nemovitostí.

Nabízíme také řešení insolvencí a exekucí, kdy nemusí být vždy nutností rychlý prodej nemovitosti pro splacení exekuce. V některých případech zajišťujeme financování a výplatu exekucí z nebankovního sektoru přímo pro exekuční dlužníky, kteří zůstávají i nadále vlastníky svých nemovitostí.

Veškerý právní a poradenský servis je pro nás samozřejmostí a úspěšně zajišťujeme prodej nemovitostí i bez závazků vůči naší RK.

Vykupujeme nemovitosti s platbou do 24 hodin od podpisu kupní smlouvy.

Jsme stabilní společnost s kapitálem pro výkup nemovitostí a sídlíme ve vlastním objektu.

Jsme členem

Realitní komory
České republiky

Realitní komora České republiky

Asociace realitních kanceláří
České republiky

Asociace realitních kanceláří České republiky

Centrála TRADE REALITY s.r.o.