ZpětÚvodKariéra Staňte se naším tipařem - více informací zde

Staňte se naším tipařem - více informací zde

Být tipařem realitní kanceláře není nic neznámého. Dost často slýchám příběhy o slíbených provizích, které budou vyplacené až se nemovitost prodá a následně po prodeji makléři dělají jako že si nevzpoměli a sploléhají se i na sklerózu tipaře, který se nechce doprošovat o svůj díl provize. Při nevyplacení nebo při bezdůvodném krácení provize tipaře si můžete udělat vizitku o realitní kanceláři, které jste dali tip na prodávanou nemovitost.

V naší realitní kanceláři probíhá spolupráce tak, že tipař napíše svůj tip na Email - info@tradereality.cz. Následně Tipař obdrží odpověď, že jsme ho zaregistrovali a že ho budeme dále informovat, jestli jsme sepsali díky jeho doporučení s prodávajícím smlouvu o zprostředkování prodeje. Po sepsání smlouvy o zprostředkování následuje druhý Email s nabídkou výplaty provize za sepsanou smlouvu a nebo s možností získání vyšší provize po prodeji nabízené nemovitosti.

O vyplacení provize pro Tipaře u nás nerozhoduje konkrétní makléř ale administrativní pracovník, který rozhodně nezapomíná.

Tipařem se můžete stát při náhodném prodeji jedné nemovitosti nebo můžete využít Vašich známostí a zajistit si tak zajímavý přivýdělek ke svému platu.

V případě dotazů volejte 774 282 566 - Radek Pilař

Nebo pište na  radek.pilar@tradereality.cz


Hledání nemovitosti

Rychlý kontakt

TRADE REALITY s.r.o.
Legií 1278
407 47 Varnsdorf

Volejte zdarma

tel:  800 12 23 34  

od 8:00 do 18:00 h

info@tradereality.cz

Novinky

Přihlašte se zdarma do našeho seznamu novinek


© 2020, TRADE REALITY s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Realitní software dodává eBRÁNA | Software a informační systém pro realitní kanceláře REALBrána | Nabídka nemovitostí RB Reality

Nahoru ↑